Szukasz partnera biznesowego, który zapewni Ci transport zawsze w terminie oraz dobrych stawkach? To świetnie trafiłeś!

Jesteśmy młodą i dynamicznie rozwijająca się firmą z branży TSL. Posiadamy 2 oddziały – w Wielkiej Brytanii oraz Polsce. Nasz zespół liczy 20 osób, profesjonalnie wyszkolonych i nastawionych na realizacje celów. Nasi spedytorzy są dostępni 24h/7.

Oferujemy usługi na najwyższym poziomie, gdyż nasza praca to nasza pasja i wkładamy w nią serce.

Realizujemy transporty na terenie całej UE oraz Szwajcarii, Norwegii, Ukrainy, Białorusi i Rosji. Dysponujemy flotą nowoczesnych pojazdów, w skład której wchodzą zarówno mniejsze busy, jak i ciągniki siodłowe o ładowności do 24 ton. Współpracujemy również ze sprawdzonymi podwykonawcami, dzięki czemu możemy zaoferować naszym Kontrahentom ekspresowy transport towarów. Co ważne, każdego nowego przewoźnika sprawdzamy pod kątem wiarygodności, jego opinii na rynku oraz wysokości ubezpieczenia, jakim dysponuje. Wykonujemy wycenę ładunków, a także przeprowadzki firmowe.

Zachęcamy do kontaktu lub wizyty w naszym biurze w Londynie lub Tomaszowie Mazowieckim.

Powierzając nam swój ładunek możesz spać spokojnie, my wszystkiego dopilnujemy.

Nasz zespół

Zarząd

Bartek Tejchman
Dyrektor

Artur Tejchman
Dyrektor

Dział finansowy

Paula Słowińska
Kierownik ds. księgowości
tel. + 48 44 645 09 26
p.slowinska@abtlg.com

Ilona Dziąg
Specjalista ds. płatności
tel. +48 44 645 09 26
payments@abtlg.com

Joanna Szmigiel
Fakturzystka
tel. +48 44 645 09 26
finance@abtlg.com

Dział sprzedaży

Paweł Urbaniak
Dyrektor handlowy
p.urbaniak@abtlg.com

Tomasz Bąk
Specjalista ds. sprzedaży
Wielka Brytania
tel. +48 504 822 614
sales@abtlg.com

Dział spedycji

Jakub Chmielewski
Kierownik
tel. +48 668 156 418
j.chmielewski@abtlg.com

Natalia Kopacz
Team Leader
tel. +48 732 609 379
n.kopacz@abtlg.com

Łukasz Jurek
Team Leader
tel. +48 504 821 157
l.jurek@abtlg.com

Krzysztof Pacan
Team Leader
tel. +48 668 156 403
k.pacan@abtlg.com

Konrad Krześlak
Starszy spedytor
tel. +48 504 823 222
k.krzeslak@abtlg.com

Kamil Lubicki
Spedytor
tel. +48 504 821 113
k.lubicki@abtlg.com

Christian Zaczyński
Młodszy Spedytor
tel. +48 573 190 545
christian@abtlg.com

Paulina Mrozowska
Asystent spedytora
tel. +48 668 156 203
p.mrozowska@abtlg.com

Kacper Owsianka
Asystent spedytora
tel. +48 600 854 528
k.owsianka@abtlg.com

Michał Warsicki
Asystent spedytora
tel. +48 504 821 044
m.warsicki@abtlg.com

Opinie o nas